ELISOFT Firma 2021

Aplikacja ELISOFT Firma 2021 to najbardziej rozbudowana i pozbawiona wszelkich ograniczeń wersja naszego cieszącego się ogromną popularnością programu Faktury 2021*. Zawiera rozbudowaną obsługę części magazynowej, umożliwiając kontrolę stanów magazynowych na dokumentach PZ/WZ/PW/RW i obsługę wielu magazynów. Dokumenty PZ i WZ mogą powstawać automatycznie na podstawie faktur zakupu i sprzedaży lub można je tworzyć ręcznie w razie potrzeby. Zawiera znacznie rozrzeszoną kartotekę opisu towarów. Nowością w tej wersji jest także obsługa dokumentów cyklicznych (np. faktury abonamentowe), noty odsetkowe i wezwania do zapłaty, moduł ofertowania oraz wydruki paragonów na drukarkach fiskalnych zgodnych z protokołami Thermal i Posnet (połączenie COM lub USB). Lista urządzeń tutaj.

ELISOFT Firma 2021 zawiera rewolucyjną funkcjonalność umożliwiającą całkowicie dowolną, precyzyjną edycję każdego elementu na wydrukach za pomocą wbudowanego zaawansowanego, a jednocześnie bardzo prostego w użyciu edytora szablonów wydruków! Ta wersja umożliwa także proste i wygodne wystawianie faktur zaliczkowych i końcowych oraz obsługę zleceń (nieodzowne narzędzie dla wszelkich firm usługowych, warsztatów, serwisów itp).

Niewątpliwą zaletą aplikacji jest integracja z serwisem płatności internetowych tpay.com, dzięki czemu faktury wystawiane w programie mogą być opłacane przez klientów za pomocą serwisu TPAY.COM różnymi metodami natychmiastowych płatności internetowych (w tym BLIK-iem). Integracja z bazami VAT, VIES i CEIDG oraz KAS pozwala z kolei na automatyczne kontrolowanie danych kontrahenta i jego statusu jako płatnika VAT, jak również kontrolowania numerów kont bankowych w KAS.

Aplikacja posiada także unikalną na rynku funkcję drukowania kodów QR na fakturach do płatności smartfonami - jest to niezwykle wygodna funkcja pozwalająca opłacić fakturę poprzez zeskanowanie kodu z faktury.

Program współpracuje także z czytnikiem kodów kreskowych, który pozwala na rozwinięcie skrzydeł funkcjom magazynowym - sprzedaż, tworzenie i wyszukiwanie towarów jest tak proste i przyjemne jak zeskanowanie kodu czytnikiem.

Całości dopełnia funkcja automatycznej weryfikacji faktur i wysyłki maili przed lub po terminie płatności (miękka windykacja) przypominając Twoim klientom o uregulowaniu faktur na czas lub upominając się o wpłatę gdy ta nie została dokonana w terminie. Parametry jak i treść automatycznych maili definiujesz samodzielnie korzystając z bogatego i nowoczesnego edytora maili.

* Kliknij tutaj, aby porównać dostępne wersje aplikacji.

[ możliwości programu | mam pytania | chcę pobrać ELISOFT Firma 2021]

ELISOFT Faktury 2021

Aplikacja Faktury 2021 to rewelacyjny bezpłatny program do wystawiania faktur, który bez żadnych opłat może być wykorzystywany w firmie. Aplikacja może działać na jednym lub na wielu stanowiskach połączonych w sieć. Daje możliwość tworzenia faktur sprzedażowych, zakupowych, proform i rachunków w formie PDF oraz wysyłki faktury przez email do klienta bezpośrednio z programu! Umożliwia korzystanie z wielu kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Wystawia faktury w PLN, EUR i wielu innych walutach, korzystając automatycznie z kursów NBP. Wbudowany magazyn usług/towarów pozwala na ewidencję asortymentu i szybkie wystawianie faktur. Integracja z bazami VAT, VIES i CEIDG pozwala użytkownikom pełnej wersji na automatyczne kontrolowanie danych kontrahenta i jego statusu jako płatnika VAT.

Zawiera rewelacyjną możliwość drukowania kodów QR na fakturze do płatności za pomocą smartfona a integracja z serwisem płatności TPAY.COM otwiera możliwość realizowania szybkich e-płatności internetowych za faktury wystawiane klientom!

Aplikacji można także używać do rozliczania faktur, kontaktu z klientami, monitorowania płatności, wysyłania mailem przypomnień zapłaty, tworzenia zestawień sprzedaży, a także do ewidencjonowania własnych kosztów i wydatków, czy to w postaci faktur zakupowych czy dokumentów kasowych.

Zintegrowany moduł do analiz pozwala na wykonywanie graficznych analiz danych na podstawie faktur, takich jak obroty, wartościowość klientów, wizualizacja sprzedaży z podziałem na województwa lub miasta, czy analiza sprzedaży towarów i usług.

Dzięki aplikacji Faktury 2021 zyskasz pełną kontrolę nad swoimi finansami i uporządkujesz dane w firmie. Zapraszamy!

Kliknij tutaj, aby porównać dostępne wersje aplikacji.

[ możliwości programu | mam pytania | chcę pobrać ELISOFT Faktury 2021]

Poligraf

Program Poligraf to rozbudowany system do obsługi realizowanych zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej. Program może pracować w sieci na wielu komputerach, dając pracownikom natychmiastowy dostęp do aktualnych danych na temat wykonywanych zleceń, zamówień, faktur, bazy kontrahentów. Wykonuje graficzne analizy danych! Praca z Poligrafem w firmie staje się sprawniejsza i szybsza, a Ty i Twoi pracownicy mają dokładną kontrolę nad każdym zleceniem.

Jeśli chcesz zautomatyzować i przyspieszyć pracę w firmie, pozbyć się papierów na biurku i w wygodny sposób gromadzić i przetwarzać dane, to Poligraf jest dla Ciebie! Program pomoże Ci zapanować nad wieloma jednocześnie realizowanymi zleceniami w różnych działach firmy!

Zdobądź przewagę nad konkurencją z systemem Poligraf! Zapraszamy!

[ możliwości programu | chcę kupić program | mam pytania | chcę pobrać demo Poligraf]