Poligraf

Program Poligraf to rozbudowany system do obsługi realizowanych zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej. Może pracować w sieci na wielu komputerach, dając pracownikom natychmiastowy dostęp do aktualnych danych na temat wykonywanych zleceń, zamówień, faktur, bazy kontrahentów. Wykonuje graficzne analizy danych! Praca z Poligrafem w firmie staje się sprawniejsza i szybsza, a Ty i Twoi pracownicy mają dokładną kontrolę nad każdym zleceniem.

Jeśli chcesz zautomatyzować i przyspieszyć pracę w firmie, pozbyć się papierów na biurku i w wygodny sposób gromadzić i przetwarzać dane, to Poligraf jest dla Ciebie! Program pomoże Ci zapanować nad wieloma jednocześnie realizowanymi zleceniami w różnych działach firmy!

Zdobądź przewagę nad konkurencją z systemem Poligraf! Zapraszamy!

[ chcę kupić program | mam pytania | chcę pobrać wersję demo]

Podstawowe funkcje/możliwości programu:

Projektując naszą aplikację, położyliśmy duży nacisk na wygodę obsługi i przyjazny nowoczesny interfejs użytkownika, zachowując wymaganą funkcjonalność programu. Z programem pracuje się łatwo i przyjemnie, a zawarte w nim funkcje zdecydowanie upraszczają i przyspieszają pracę. Dbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Program Poligraf dopuszcza użytkowników tylko po ich autoryzacji i to w zakresie ustalonym wcześniej przez administratora.

[ chcę kupić program | mam pytania | chcę pobrać wersję demo]

Dlaczego warto korzystać z programu Poligraf

[ chcę kupić program | mam pytania | chcę pobrać wersję demo]