ELISOFT Faktury

Faktury Premium 2022

JPK 2021/2022 + kody GTU
Obsługa wymogów RODO
Faktury i proformy
Faktury zaliczkowe i końcowe
Pracownicy
Kontrahenci
Wydruki PDF
Zlecenia
Edytor wydruków i własne wydruki
Płatności internetowe i mobilne - BLIK, QR, karta
Obsługa wysyłki maili
Miękka windykacja
169 zł
netto

Podstawowa ekonomiczna wersja programu, bez limitu dokumentów

Firma 2022

JPK 2021/2022 + kody GTU
Obsługa wymogów RODO
Faktury i proformy
Faktury zaliczkowe i końcowe
Pracownicy
Kontrahenci
Wydruki PDF
Zlecenia
Ofertowanie
Faktury cykliczne
Wezwania do zapłaty
Obsługa wielu magazynów
Paragony i drukarki fiskalne
Rejestry VAT zakupu i sprzedaży
Edytor wydruków i własne wydruki
Płatności internetowe i mobilne - BLIK, QR, karta
Obsługa wysyłki maili
Miękka windykacja
Integracje Baselinker
269 zł
netto

Zaawansowana aplikacja dla firm, bez ograniczeń niższych wersji

Aplikacje ELISOFT Faktury Premium 2022 i ELISOFT Firma 2022 to znacznie bardziej rozbudowane wersje znakomitego, cieszącego się ogromną popularnością, bezpłatnego programu ELISOFT Faktury 2022. Poza tym że obie pełne wersje znoszą limity dokumentów i zawierają szerszą funkcjonalność niż program darmowy, różnią się między sobą zakresem dostępnych funkcji. Program Firma 2022 zawiera bogatszą funkcjonalność niż Faktury Premium 2022 (obsługuje np. ofertowanie, wezwania do zapłaty, noty odsetkowe i wystawia faktury cykliczne), a z kolei ten ostatni ma więcej funkcji niż darmowe Faktury 2022 (np. umożliwia płatności internetowe i wystawia faktury zaliczkowe) - niektóre różnice widać na powyższym wykazie, a bardziej szczegółowe porównanie dostępne jest tutaj.

Jak przetestować program

Pobierz i zainstaluj dowolną z powyższych aplikacji, aby bez opłat i żadnych dalszych zobowiązań móc testować ją w w pełnym zakresie przez 30 dni. Wszystkie wprowadzone dotychczas dane od razu będą widoczne w nowym programie. Instalacja wersji pełnej nie kasuje wprowadzonych danych we wcześniejszej wersji, ani nie usuwa bezpłatnego programu. Można nawet używać jednocześnie obu pełnych wersji aplikacji i wersji darmowej dla porównania. Jeśli testujesz aplikację i masz pytania, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę KONTAKT.

Jak zakupić program

Aby dokonać zakupu, wybierz wariant programu i kliknij przycisk Kupuję przy danej wersji aplikacji - w następnym kroku podasz dane firmy, która ma być nabywcą licencji. Po akceptacji, automatycznie wystawimy zamówienie do opłacenia (możliwy przelew lub płatności internetowe albo mobilne), a po jego opłaceniu prześlemy Twój indywidualny numer licencji i fakturę za dokonany zakup. Jest to dowód legalności posiadanego oprogramowania. Następnie wystarczy wprowadzić numer licencji do programu, aby go uaktywnić do pracy w pełnym licencjonowanym trybie. Fakturę z licencją przesyłamy zazwyczaj jeszcze tego samego dnia (zależnie od wybranej formy płatności).

Co mieści się w zakupie

Dokonując zakupu pełnej wersji aplikacji, otrzymujesz aplikację oraz roczny dostęp do pomocy technicznej, nowych aktualizacji i dodatkowych usług w programie (np. wygodne automatyczne pobieranie danych kontrahentów z GUS, weryfikacja w KAS, VAT, VIES). Licencja jest udzielana na dowolną liczbę stanowisk dla jednej firmy. Po upływie roku czasu, abonament można przedłużyć na kolejny rok w niższej cenie.

Jaki jest koszt użytkowania aplikacji

Koszt użytkowania programu ustaliliśmy na bardzo przystępnym poziomie nawet dla małych jednoosobowych firm. W perspektywie zaledwie 2/3 lat - zakładając pełny dostęp do pomocy technicznej, nowych funkcjonalności, aktualizacji bezpieczeństwa, dodatkowych usług - koszt użytkowania programu na dowolnej liczbie komputerów w firmie, wyniesie miesięcznie zaledwie około 11-12 zł netto. To tyle co kubek pysznej kawy ;) (i kilkukrotnie mniej niż koszt użycia konkurencyjnych aplikacji o tej samej funkcjonalności)

Pytania?

Jeśli chcesz nas o coś zapytać, zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę KONTAKT.