Powrót do listy pytań

Jaki jest koszt użytkowania programu?

Mówiąc krótko - pełna wersja programu razem ze stale dostępnymi aktualizacjami, pomocą techniczną i usługami dodatkowymi, przekłada się na średni miesięczny koszt około 14 zł. Jeśli prowadzisz nawet jednoosobową firmę, to wydatek tej wysokości na miesiąc nie powinien zrujnować firmowego budżetu ;-)

A jeśli mimo wszystko to dla Ciebie zbyt duża kwota - możesz swobodnie korzystać z bezpłatnej wersji programu, która w zupełności wystarczy dla mikro firmy lub początkującego przedsiębiorcy, albo do okazjonalnego wystawiania faktur/rachunków/zleceń, ponieważ darmowa wersja i tak da wiele więcej, niż potrzeba w małej firmie. Później możesz tą wersję rozszerzyć na pełną, zachowując wszystkie dane.

Co jeśli kupię program?

Przy zakupie otrzymujesz nie tylko zniesienie limitu wystawianych dokumentów i nowe funkcje, które nie są dostępne w podstawowej darmowej wersji, ale również otrzymasz od nas w ramach zakupu pakiet usług, obejmujący m.in. nowe aktualizacje programu, pomoc techniczną poprzez mail i połączenia zdalne oraz dostęp do dodatkowych funkcji (weryfikacja klientów w GUS, VAT, KAS) na okres roku czasu. Po roku możesz przedłużyć licencję i otrzymać kolejny rok czasu naszych usług, aktualizacji, wsparcia.

Dodatkowo, oprogramowanie jest licencjonowane bez ograniczenia liczby stanowisk komputerowych. Oznacza to, że jeśli masz kilka komputerów w firmie, wystarczy kupić jedną licencję - obejmie ona wszystkie komputery.

Po co kupować licencję skoro wystarcza mi podstawowa bezpłatna wersja?

Jeśli wystarcza Ci podstawowa wersja - korzystaj z niej ;-) Z naszej strony intensywnie pracujemy nad tym aby dostarczyć wszystkim naszym użytkownikom jak najlepszy program do prowadzenia firmy :-) Aplikacja jest nieustannie rozwijana, poprawiane są znalezione usterki, pojawiają się w niej nowe rozwiązania i co bardzo ważne - jest dostosowywana do zmieniających się często przepisów. Opłacając niewielki koszt przedłużenia licencji (13 zł/mc), dostajesz coraz lepszy produkt do obsługi Twojego biznesu i pozwalasz nam na lepszy rozwój programu.

Chcę kupić licencję