Powrót do listy pytań

Jak umożliwić klientowi płatność za fakturę przez internet?

Programy ELISOFT Firma 2022, ELISOFT Faktury Premium 2022 i ELISOFT Faktury 2022 posiadają możliwość integracji z serwisem szybkich i bezpiecznych płatności internetowych TPAY.COM. Ten serwis umożliwia wygodny sposób dokonywania płatności za pomocą kliknięcia w link lub przycisk umieszczony w fakturze czy proformie. Zapisujesz fakturę z naszej aplikacji do pliku PDF lub wysyłasz ją mailem swojemu klientowi, a klient ma możliwość kliknięcia w przycisk umieszczony w pliku PDF - to uruchomi szybką zapłatę za tę fakturę przez internet lub przez aplikację banku w telefonie albo poprzez coraz bardziej popularny w ostatnim czasie system BLIK.

Możliwość wykonania płatności internetowej jest podwójnie korzystna - klient płaci za fakturę bez potrzeby żmudnego przepisywania danych do przelewu, co jest z jednej strony szybkie i wygodne oraz wyklucza potencjalne błędy, a z drugiej strony od razu otrzymujesz płatność za fakturę. Gdy klient może zrealizować płatność w 2-3 kliknięciach, zwiększasz szansę, że zrobi to chętniej i szybciej niż gdyby miał realizować tradycyjny czy wręcz "pocztowy" przelew. Twój klient do realizacji płatności będzie miał dostępnych ponad 40 różnych banków, karty płatnicze, konto PayPal, aplikację bankową w telefonie i BLIK. System TPAY.COM jest pod tym względem bardzo wszechstronny na tle innych rozwiązań tego typu.

Aby udostępnić płatności przez TPAY.COM w swoich fakturach, zarejestruj się najpierw w systemie TPAY za pomocą tego formularza. Gdy otrzymasz swój unikalny identyfikator i hasło, wprowadź je w aplikacji w menu Ustawienia / Ustawienia programu / Płatności internetowe , dzięki czemu płatności za faktury będą powiązane z twoim kontem. Zaznacz również integrację z płatnościami jak widać na poniższym ekranie.

ELISOFT Ustawienia TPay

Gotowe. Odtąd twoje faktury będą zawierać przycisk do wykonania płatności. Kształt, rozmiar, kolorystykę i położenie przycisku możesz dowolnie zmienić, edytując szablon wydruku.

ELISOFT Podgląd wydruku TPay

Wszelkich szczegółowych informacji na temat obsługi płatności dowiesz się na stronach serwisu TPAY.COM

Powrót do listy pytań